Výrobky Beggs vytvorili českí a slovenskí rodičia,ktorí cielene reagovali na správanie a potreby svojich ratoslestí.

Ako sme začali

Náš príbeh

Sme Beggs. Tvorci a spokojní rodičia z Česka a Slovenska, ktorí rastú so svojimi deťmi. Rodičovstvo neberieme ako povinnosť. Pre nás sú deti tými najlepšími učiteľmi. Ukazujú nám, ako je v živote dôležité spomaliť, byť všímaví a mať radosť z každého dňa.
Práve všímavosť alebo mindfulness nás prepojili s ostatnými uvedomelými rodičmi. Naše dlhodobé spojenectvo a otvorenosť v komunikácii vyvrcholili prianím zo strany rodičov. Vytvoriť inovatívnu, kvalitnú radu chutných produktov, ktoré by rozumeli deťom.
Sme hrdí na to, že iniciátormi a tvorcami Beggs sú mindfulness rodičia. . Aktívni, všímaví a úprimne milujúci ľudia, ktorí žijú pre svoje deti tu a teraz.

Naša kultúra

Prečo sme tu

Beggs funguje ako živý organizmus. Neustále sa vyvíja a rastie spolu s deťmi a rodičmi. Má svoje ciele a ambície, ktoré sa odvíjajú od ich osobností.

Úprimnosť, pozitívne myslenie, transparentnosť a orientácia na rodinu nás naučili, že všetko má svoje prirodzené tempo. Preto žijeme okamih za okamihom. Vymýšľame a tvoríme slobodne. S úctou a rešpektom k rodičom a deťom. V súlade s ich skutočnými potrebami.

Nepatríme k tvrocom, ktorí robia šablónové riešenia, pretože sú práve v móde. Niesme rigidní, pretože vieme, že život je pohyb. Nie sme neosobní, pretože máme emócie a všetko, čo robíme je založené na všímavosti.

Podstata a charakter značky Beggs vychádza z princípov mindful parenting alebo uvedomelého (všímavého) rodičovstva. Základnou ingredienciou, ktorú vnášame do každej receptúry je energia mindfulness rodičov.

Prémiová kvalita, funkčnosť a udržateľnosť produktov, ktoré prinášame, podporujú aktivity rodičov a pritom im umožňujú v priebehu dňa spomaliť a naplno prežiť okamih s dieťaťom.

Všímavosť prináša radu ďalších benefitov. Vychádza z nej taktiež výchovno-vzdelávacia koncepcia Montessori.

DNA

Priateľský štýl komunikácie

Beggs verí v harmóniu vzťahov. Vzájomná synergia prináša dobre fungujúcu komunikáciu, vzájomný rešpekt a kvalitné zážitky.

Prirodzenosť

Prirodzenosť Beggs odráža reálne potreby a želania. Rešpektuje anutentickosť a rozmanitosť vo všetkých smeroch.

Zrozumiteľnosť

Beggs komunikuje jasne a funkčne. Snaží sa šetriť čas svojim zákazníkom a pomáhať im pri výbere a nákupe produktov.

Chápajúci prístup

Beggs patrí k všímavým značkám. Je pozorná ku každému zákazníkovi, jeho myšlienkam, emóciám
a porebám.

Byť tu a teraz

Beggs verí v silu spomalenia. Žiť v prítomnom okamihu prináša väčší kľud, energiu, porozumenie a nadšenie.
Hodnoty, ktorým veríme

Šťastné detstvo začína
spokojným rodičovstvom

Radosť

Naša radosť je vždy úprimná. Dáva zmysel našej práci a našim životom. Vkladáme ju ako tajnú ingredienciu do každého produktu Beggs, pretože vieme, že radosť prináša šťastie a vitalitu. Je to naša centrálna hodnota. A preto je viditeľnou súčasťou našej identity.

Prirodzenosť

Podporujeme vyvážený životný štýl rodín na celom svete. Harmónia vnáša do života fyzické a duševné pohodlie, spokojnosť a sebadôveru. Produkty Beggs podporujú správne stravovacie návyky už od raného detstva.

Čistota

Etické správanie a transparentnosť sú pre nás nesmierne dôležité. Vzťahujú sa nielen na kvalitu a zloženie produktov, ale tiež na celkovú komunikáciu a fungovanie značky Beggs.

Dôveryhodnosť

Robíme to, čomu veríme a ako najlepšie vieme. Naše činy sú v súlade s našimi slovami. Patríme ku značkám, ktoré poznajú svoje reálne možnosti. Nikdy nesľubujeme to, čo nemôžeme splniť.

Udržateľnosť

Rešpektujeme prírodu a snažíme sa vo všetkých ohľadoch správať zodpovedne. S tým súvisí tiež udržateľná domácnosť, ktorá je súčasťou mindful parenting.

Skutočnosť

To, čím sme a kam smerujeme sa odráža vo všetkom, čo robíme. Zakladáme si na poctivosti, ktorá je autentická, odvážna a pravdivá.

Priateľstvo

Vzťahy postavené na priateľstve majú obrovskú silu. Otvorenosť, vzájomná dôvera, rešpekt a porozumenie podporujú harmonické vzťahy s komunikáciou a zvyšujú pocit pohodlia.

Hravosť

Beggs má v povahe hravosť. Verí, že v každom z nás je vnútorné dieťa, ktorému by sme mali dať slobodu. Hravosť je základnou esenciou kreativity, z ktorej vznikajú tie najúžasnejšie nápady.