Prečo sú ekologické vlhčené obrúsky Beggs spoľahlivým spoločníkom nielen v lete?

Detské vlhčené obrúsky sú základ pri starostlivosti o dieťatko a majú svoje miesto pri každom prebaľovacom pulte. Uľahčujú starostlivosť nielen o jemnú detskú pokožku, ale praktické sú takmer kdekoľvek. Priamo nepostrádateľné sú napríklad aj na cestách, a to nielen pre Vašich najmenších.

Šetrnosť nielen k pokožke, ale aj k prírode

Existujú rôzne detské vlhčené obrúsky. Sú vyvinuté v súlade so všetkými zásadami dermatologicky šetrného výrobku pre citlivú pokožku detí, väčšinou od narodenia. Ako si však vybrať tie najvhodnejšie?

Veľkou výhodou pre mnohých rodičov môže byť splachovateľnosť a ich rozložiteľnosť. Obrúsky Beggs sú vyrobené zo špeciálneho materiálu BioFlush, ktorý možno bezpečne spláchnuť do toalety alebo hodiť do kompostu, kde sa rozloží. Je to prírodný materiál na báze celulózy, podobný toaletnému papieru. Napriek tomu sú dostatočne silné na dôkladné očistenie detskej pokožky. Zároveň sú ich vlákna dostatočne krátke na to, aby sa po opláchnutí vo vode rýchlo rozložili.

Môžeme teda povedať, že detské vlhčené obrúsky Beggs sú pevné, ale zároveň jemné a šetrné. A to nielen k pokožke vášho dieťaťa, ale aj k prírode.

Vlhčené obrúsky s vôňou alebo bez nej?

Parfumácia nemusí byť vždy a za každých okolností problémom. Mnohí rodičia sa jej však radšej preventívne vyhýbajú. Detská pokožka je približne 5-krát tenšia a obsahuje oveľa viac vody ako pokožka dospelých. Je preto oveľa citlivejšia a zraniteľnejšia.

V obrúskoch Beggs nájdete nielen parfumy, ale aj alkohol, ktorý môže vysušovať citlivú pokožku. Vďaka tomu sú vhodné na spodnú časť tela, ako aj na telo a tvár dieťaťa. A, samozrejme, na všetky predmety, s ktorými vy a vaše dieťa prichádzate do kontaktu. Vďaka ich 99 % obsahu vody ich možno použiť prakticky na čokoľvek. Okrem toho nezanechávajú nepríjemný “lepkavý” pocit.

Praktickosť nielen doma, ale aj na cestách

Jednou z ďalších vlastností vlhčených obrúskov je ich balenie. Nájdete v ňom 64 kusov obrúskov, čo je optimálne množstvo na použitie doma aj na cestách. Po prvom otvorení ich pohodlne spotrebujete včas, aby nevyschli. Tomu napomáha aj pevné a praktické uzatváranie a dovnútra sa nedostanú žiadne nečistoty. A to by nebol Beggs, aby nemyslel na rodičov, ktorí na materskej dovolenke počítajú každý cent alebo sa musia starať o viac detí. Vďaka praktickému, úspornému baleniu po troch, šiestich alebo dvanástich kusoch nemusíte do obchodu chodiť tak často, a ešte aj niečo ušetríte. Beggs je jednoducho spoľahlivý partner (nielen) v lete!

Související produkty

Beggs vlhčené splachovatelné ubrousky

viac

Ďalšie zaujímavé články

Prečo sa maltodextrín nachádza v dojčenskom mlieku?

viac

Prečo ženy potrebujú kyselinu listovú

viac

Všetko, čo by mal každý rodič vedieť o vitamíne D

viac