Značka Beggs pre šťastné deti a spokojných rodičov

Už ste niekedy počuli spojenie „spokojná mama=spokojná celá rodina“? Rodičovstvo prináša mnoho nepredvídateľných situácií, osobných výziev, ale aj krásnych chvíľ, na ktoré budete spomínať celý život. Tieto spomienky na okamihy s Vašim dieťatkom Vám nikto nevezme. Skúste byť všímavým rodičom a užiť si tieto chvíle naplno. Že neviete ako na to? Tu je niekoľko tipov a rád, ako začať a vytrvať.

Ako sa stať všímavým rodičom?

Buďte prítomní tu a teraz. Keď načúvate svojmu dieťaťu, venujte mu pozornosť. Uvedomujte si svoje emócie a zachyťte ich skôr, než sa vymknú kontrole. Dýchajte. Prijmite to, čo sa deje. Vyberte si hodnoty, ktoré sú pre Vašu rodinu skutočne dôležité, a premietajte ich do každodenného života.

Skúste rodinné rituály

Emočná pohoda je jedným z najdôležitejších znakov spokojnej rodiny. Rodinné rituály dokážu zbližovať jednotlivých členov rodiny, vytvárať pocity spolunáležitosti a budovať pevné putá. Pomáhajú deťom cítiť sa milovane a dôležito. Rituál ≠ (nerovná sa) rutina. Pravidelnosť aktivít prináša pocit stability a bezpečia do denného programu dieťaťa. Sú to kotvy, na ktoré sa môže spoľahnúť. Užite si tieto aktivity spoločne s Vašimi deťmi.

Rituálom sa môže stať aj večerný upokojujúci kúpeľ, kedy zapojíte aj ostatných členov rodiny a následné kŕmenie. Usmievavá mliečna výživa Beggs prináša do rodín spokojnosť vďaka jej plnej krémovej textúre, ktorá pohladí jazýček a bruško každého malého stravníka. A Vy sa tak môžete na chvíľu zastaviť. Zostať s Vašim dieťatkom. Vnímať ho. Pozorovať. Proste a jednoducho tu byť pre neho. Je to krásna príležitosť k opätovnému spojeniu po dlhom dni. A môžete mu pri tom kľudne prečítať napríklad rozprávku pred spaním.

Naši Beggs rodičia

Zoznámte sa s našimi spokojnými mindfulness rodičmi. V kľude preskúmajte ich príbehy. Pozbierajte tie najlepšie inšpirácie a prispôsobte ich svojim potrebám.
Viac

Rituálom proti stresu

Nielen večer, ale aj počas dňa si môžete nájsť drobné „okamihy spojenia“, ktoré budú na psychiku Vašu a Vášho dieťatka pôsobiť pozitívne. Čo tak napríklad si vymyslieť vlastný originálny pozdrav? Nech už je to niečo zábavné a bláznivé alebo len tajný stisk ruky, Vaše dieťatko bude rado, že spolu máte niečo špeciálne, čo je len medzi Vami dvoma.

Ďalším osvedčeným pomocníkom proti stresu je objatie, ktoré má tiež silnú spojovaciu schopnosť. Každý člen rodiny by mal dostať aspoň 8 objatí po 8 sekúnd denne. To neznie zle, však? Aj samotní rodičia by totiž mali mať svoje osobné rituály, ktoré im pomôžu zvládnuť deň. Niekto ho začína šálkou zeleného čaju, niekto dá ráno prednosť usmievavým prírodným výživovým doplnkom. Alebo jednoducho naštartujte svoj deň päťminútovým pritúlením v posteli so svojimi deťmi.

Nech už do vašej domácnosti zavediete akékoľvek spoločné rituály, pamätajte, že byť všímavým rodičom znamená, že vedome zameriate pozornosť na to, čo sa práve deje a nenecháte sa ovládať emóciami. A predovšetkým nezabudnite, že šťastné detstvo začína spokojným rodičovstvom.

1Bifidobacterium animalis subsp. lactis; 1,5×10^7 cfu/g.
2Obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Podľa požiadavky legislatívy všetky následné mlieka obsahujú DHA, vitamíny C, D.

Naše produkty

Beggs 1 počáteční mléko (800 g)

Beggs 1 počiatočné mlieko

Viac
Beggs 3 pokračovací mléko

Beggs 2 následné mlieko

Viac
Beggs 3 batolecí mléko

Beggs 3 batoľacie mlieko

Viac
Beggs 4 batolecí mléko

Beggs 4 batoľacie mlieko

Viac
BEGGS_Kids_Vitamin_D3

Beggs Kids Vitamin D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)

Viac
BEGGS_Iron_bisglycinate_20_mg_rosehip_extract_200ml

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract (100 kapsúl)

Viac
BEGGS_Methylfolate_myo-inositol_COMPLEX_100ml

Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX (30 kaspúl)

Viac

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapsúl)

Viac
BEGGS_Magnesium_bisglycinate_P5P_COMPLEX_100ml

Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg (60 kapsúl)

Viac
BEGGS_Omega-3_EPA_DHA_200ml

Beggs Omega-3, EPA+DHA (90 kapsúl)

Viac
BEGGS_Hair_&_Skin_Balanced_Complex_200ml

Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsúl)

Viac