Svět mindfulness rodičů

Martin, Adélka a Gabika

Nájsť rovnováhu medzi potrebami dieťaťa a rodičmi je pre Gabiku s Martinom zásadné. Ako starostliví a všímaví rodičia sa podieľali na vzniku receptúr Beggs.

Martin s Gabikou stáli pri zrode Beggs. Aj ich postoje, hodnoty, názory a skúsenosti sa premietajú v DNA značky vrátane produktov.

Svoju rodičovskú starostlivosť venujú dcére Adelke, ktorá sa bude onedlho tesšiť z novej sestričky alebo bratčeka.

Ako mindfulness rodičia si uvedomujú, že dobré rodičovstvo vyžaduje rovnováhu a emočné pohodlie. Preto vo svojom živote a výchove praktizujú techniky všímavého rodičovstva.

Zaujímajú sa o aktuálne pocity a potreby Adelky, ktoré sa snažia všetko vysvetliť. Komunikáciu a rodinné vzťahy posilňujú rituály. Najobľúbenejším je večerné uspávanie. Po ňom nastane v rodine kľud, a to je čas, kedy sa Martin s Gabikou môžu venovať sebe.

Gabika hovorí: “Šťastné detstvo začína spokojným rodičovstvom. Z vlastnej skúsenosti musím povedať, že to tak naozaj je. Keď je spokojný rodič, spokojné a šťastné je tiež jeho dieťa…”

Fotogaléria

Rodičovská inšpirácia od Martina a Gabiky

Dieťa vás napodobňuje

Dieťa kopíruje správanie, nálady, postoje, zvyky a činy svojich rodičov. Preto sa k nemu správajte tak, aby ste boli pre neho vzorom. Ako spokojný mindfulness rodič máte veľkú šancu vychovať šťastné a spokojné dieťa.

Ďalšie mindfulness rodiče

Tonda, Toník a Kristy

Narodenie Toníka, Kristýne a Tondovi prekopalo život. Obidvaja bojujú s únavou, zároveň sa snažia byť všímavými rodičmi.

Hector, Niko a Lucka

Hector je zo Španielska a Lucka zo Slovenska. Žijú v Čechách a své „áno“ si povedali v New Yorku. Za sedem měsiacov přišiel na svet Niko.

Saška a Toby

Saška je provorodička. Učí sa každý deň. S malým Tobiášom sa vzájomne zoznamujú a zisťujú, čo obaja potrebujú.